ברושור? מנשר? עלון נעלה!

זוכרים את הברושורים שהיו מחולקים פעם בתיבות הדואר? סליחה, מה תיבות דואר? על הרצפה בכניסה לבניין, על המדרגות, המעלית ובפח האשפה, התכוונתי. זוכרים, נכון? איזה מזל שהתופעה הזאת חלפה מן העולם, הא?
בימנו, בישראל של 2019, עסק שמכבד את עצמו מצרף למוצרי הקידום והמכירות שלו ברושור איכותי, מעניין וסקרן שבנוי ומעוצב חכם – כזה שבטח לא ימצא את עצמו על הרצפה בכניסה לבניין.

תיבות דואר ישנות מעץ עם ברושור, עלון, מנשר, דף מוצר, פרוספקט, פלאייר

למוצר החשוב הזה יש שלל שמות שונים – ברושור, עלון, מנשר, דף מוצר, פרוספקט, פלאייר (אני לא אתפלא אם יש לו עוד כל מיני שמות, אולי אפילו משה או דוד), ולא משנה איך תקראו לו – יש לו מטרה אחת עיקרית – לעורר את הסקרנות ולספק מעט מידע.

כן, כן, זאת המטרה של הברושור!
הפרוספקט הוא לא המקום לתאר את קורות חייו של העסק או לספר סיפורים, כל המטרה של הפלאייר הוא להשאיר את המוצר בתודעה, לספר ללקוחות שלכם מה יוצא להם ממה שאתם מציעים להם – ולוודא שיש להם את כל הדרכים הפשוטות להגיע אליכם ומה שיותר מהר.

אז איך עושים את זה, אתם שואלים?

מתחילים בזה שמכירים ומבינים את הקהל –
מה מושך אותו? מה דוחה אותו? מה כואב לו? מה חסר?

עיצוב ברושור מנשר עלון לפייר פלאייר

מבינים את השפה –
כן, אני לא יכולה להדגיש מספיק עד כמה זה חשוב לפנות אל הקהל בשפה שלו,
לא בהכרח בשפה שאתם הייתם רוצים לדבר.

עיצוב גרפי לברושור מדעי רפואי לווצאפ בגוונים תכולים וכתום צבעי המותג של הלקוח

ויז'ואל, ויז'ואל, ויז'ואל –

רוצים שדף המוצר שלכם ישיג את המטרה? תמונות, אייקונים וגופן נכון יביאו אתכם לשם! המוח שלנו קולט תמונות וסמלים לפני כל דבר אחר, מייצר להם תגובה כימית שמיתרגמת לתגובה רגשית – ומקטלג אותה במגירה המתאימה שמייצרת את היחס שלנו אליה. נשמע לכם מורכב? ממש לא, זו העין שלנו שמובילה את הלקוח שלכם לפתח את היחס שלו אליכם ואל מה שאתם מציעים לו.

אז איזו תגובה אתם מבקשים לייצר דרך הבורשור שלכם?